from space logo

Kim jesteśmy.

Jesteśmy fascynatami gier planszowych i grupą znajomych. Gra "From Space" to spełnienie naszych najskrytszych fantazji dotyczących gry planszowej.

Nad grą pracujemy już od maja 2017 roku. Bardzo długo planowaliśmy zostawić ją w szufladzie, jednak w lutym 2018r. uśmiechnęło się do nas szczęście oferując wsparcie merytoryczne przy budowie kampanii i oto jesteśmy.

Michał "Ixi" Kobzdaj - Development

Ixi From Space

Michał jest rasowym twórcą gier. Bez jego doświadczenia w projektowaniu gier wyniesionym z gamedevu - gra nigdy nie miałaby szansy wyjścia poza fazę pomysłu.

Lubi mówić o sobie, że jest łagodnym, wrażliwym człowiekiem. To nie zawsze jest prawda.

Juliusz Posmyk - Design, layout

Drantzell From Space

Juliusz dostarcza logo i spirale i layouty karty i planszy, pudełka i właściwie wszystko co sprawia, że "From Space" wygląda tak jak wygląda, czyli niesamowicie!!!

Daniel "Danon" Zmuda - digitalart

Danon From Space"Chłopaki - narysowałem Obserwatora!" Narysował, wymodelował podkręcił graficznie i został malować całą resztę kosmitów, broni, żołnierzy.

 

Cyprian "Starbug" Czerwiński - PR/WEB

Starbug From Space

Któregoś dnia uparł się, że chce zagrać w grę o najeździe latających spodków. Żadnej nie było pod ręką, więc zrobiliśmy własną.

W zespole jest odpowiedzialny za relacje z mediami, załatwianie rzeczy niemożliwych. Jeżeli podbija do Ciebie ktoś z From Space - możesz mieć pewność, ze to on.